Drzwi Otwarte

W sobotę 7 kwietnia 2018 r. na Wydziale Neofilologii UAM w Poznaniu odbyły się Drzwi Otwarte. W wydarzeniu swoją obecność zaznaczyli również przedstawiciele Instytutu Filologii Germańskiej.

Z kandydatami na studia w naszej jednostce spotkała się w sali C3 pani dr hab. Justyna Krauze-Pierz - wicedyrektor ds. dydaktyki, która podczas godzinnej prezentacji przedstawiła ofertę dydaktyczną, przygotowaną na rok akademicki 2018/2019 oraz zasady i terminy tegorocznej rekrutacji.
Na parterze Collegium Novum znajdowały się stoiska poszczególnych jednostek wydziałowych. Przy jednym z nich doktoranci i studenci naszego instytutu chętnie odpowiadali na nurtujące kandydatów pytania, które dotyczyły m.in. warunków studiowania i perspektyw na przyszłość.