Warsztaty z firmą Accenture

20 stycznia 2024 r. opiekunowie praktyk zawodowych w IFG, dr Dorota Masiakowska-Osses oraz dr Adam Sobek, zaprosili studentki i studentów na warsztaty z Accenture.

Jest to globalna firma świadcząca profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. W ramach szkolenia z zarządzania czasem słuchaczki i słuchacze dowiedzieli się, jak klasyfikować własne zadania do wykonania według ich priorytetu, a także w jaki sposób sporządzić swoją listę „to-do" oraz zwiększyć własną produktywność. Przedstawicielki Accenture przedstawiły również profil firmy, warunki rekrutacji oraz możliwości zatrudnienia z językiem niemieckim, którego znajomość określiły jako obecnie bardzo poszukiwany zasób na rynku pracy.

accenture3

accenture1