Warsztaty dla III BA z firmą McKinsey (16.04.2024)

16 kwietnia 2024 r. grupa studentów III roku pod opieką dra Michała Stefańskiego wzięła udział w warsztatach na temat komunikacji ustnej w kontekście zawodowym.

Szkolenie odbyło się w poznańskim Centrum Usług Wspólnych McKinsey & Company, globalnej firmy doradztwa strategicznego i zostało przeprowadzone w języku niemieckim przez native speakerów, asystentów, którzy na co dzień pracują z niemieckojęzycznymi klientami. Studentki i studenci mieli okazję nabyć cenne umiejętności wypowiadania się w profesjonalnym środowisku wirtualnym, nauczyć się prowadzenia profesjonalnych spotkań online, poznali też etykietę oraz wyrażenia przydatne w komunikacji werbalnej. W czasie spotkania przekazano również informacje na temat profilu firmy i ofert pracy oraz stażu w McKinsey.

Opiekunowie praktyk zawodowych

Dorota Masiakowska-Osses i Adam Sobek